Зустріч з прикордонниками

За ініціативою вчителів предмету «Захист Вітчизни» Поповича В.Ю. та Сідея В.В. 24 листопада відбулася зустріч учнів 10-11 класів Березівської та Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. з прикордонниками відділу прикордонної служби "Велятин".
     Учнівську молодь було ознайомленно з прикордонною заставою та особовим складом. Учні виконували стрільбу з пневматичної гвинтівки, неповне розбирання та складання АК-74 з інтрукторами прикордонної служби, які також продемонстрували прийоми рукопашного бою на практиці та затримання порушника на кордоні. Найактивніших учасників відзначено грамотами.
       На завершення відділ освіти, молоді та спорту Хустської РДА нагородив грамотами прикордонників відділу прикордонної служби "Велятин" за вагомий внесок у вихованні учнів Хустщини.