Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Готуємось до захисту Вітчизни

 

З метою підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнівської молоді, пріоритетності вибору служби за контрактом та профорієнтаціної роботи учні Березівської, Велятинської, Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Кривського НВК І-ІІІ ст. відвідали  відділ прикордонної служби «Велятин».

         Поїздку  організували вчителі предмету «Захист Вітчизни» Сідей  В. В., Хомей О.І.,  Попович В. Ю., Гайович І.І., Бута В.В.

Старшокласники мали змогу на власні очі подивитися, як охороняються кордони нашої держави. Також учні 10-11-х класів побачили затримання «порушника кордону». Спецзатримання організували прикордонники разом із кінологом і службовою німецькою вівчаркою на ім’я Харлі. Всі учні виконували неповне розбирання та складання автомата Калашникова, особливо в захваті від цього були дівчата. Ознайомилися з особистою зброєю та різним обладнанням, за допомогою яких прикордонники несуть службу в день і в ночі.  Вразили старшокласників  і прийоми рукопашного бою, які використовують прикордонники при затриманні порушників застави. Начальник відділу прикордонної служби «Велятин» Тригуб Віктор Вікторович та прикордонники особисто показували прийоми затримання порушників та прийоми захисту. Їхня бойова і фізична підготовка доводить нам, що кордони держави в надійних руках.

         Школярам 10-11-х класів була організована екскурсія по території  та у приміщеннях прикордонного відділу. На завершення зустрічі учні запалили «Свічку пам’яті» та вшанували пам'ять загиблих прикордонників хвилиною мовчання.

         З гарним настроєм та приємними враженнями учні поверталися додому і пообіцяли, що обов’язково ще не раз приїдуть у гості до прикордонників. Хочеться висловити подяку начальнику відділу прикордонної служби «Велятин» Тригубу Віктору Вікторовичу та прикордонникам за теплий прийом, змістовні та цікаві заходи і побажати їм легкої служби, здоров’я та Божої благодаті.

 

 

 

 

 

Методист РМК

В.Сідей« повернутися до списку новин