З'їзд вчителів української мови та літератури

23 листопада на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся робочий з’їзд вчителів району української мови та літератури під назвою “Шляхи підвищення творчої грамотності учнів “.
У роботі з’їзду взяли участь 8 вчителів – філологів на чолі з методистом районного відділу освіти Подолей Наталією Михайлівною.        Творча група вчителів мала змогу відвідати урок з елементами компоративного навчання у 10 класі на тему “Спрощення в групах приголосних звуків”, який підготувала і провела вчитель української мови та літератури Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фетько Мирослава Михайлівна з метою підвищення творчої грамотності учнів, комплексного дослідження методів роботи на сучасних уроках, показу правильної методики викладання і розвитку мови, подачу матеріалу на уроках, надання рекомендацій вчителям щодо викладання мови та літератури в середній школі.