Золото Анастасії

Минулого тижня вся Україна уважно спостерігала за перебігом подій, які у наукових колах обдарованої молоді носять назву «ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проектів учнів-членів МАН».

Не залишилася осторонь значущих продій і Хустська районна філія ЗакМАН, адже представницею її стала Тарканій Анастасія – випускниця секції «Літературна творчість», що входить до наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Цьогорічний конкурс незвичайний тим, що вперше в рамках конкурсу-захисту наукових проектів портерний захист проходив в онлайн-форматі. До конкурсу долучилися понад 100 000 учасників та 9 000 педагогів з 27-ми регіонів усієї країни. Понад 1 000 учасників вийшли у фінал. Церемонія відкриття набрала понад 30 000 переглядів на Facebook та You Tube. 720 педагогів взяли участь в конференції. У фіналі був організований телеміст із США та Мексикою. За постери наразі віддали голоси майже 105 000 людей.

Призерами цьогорічного, такого незвичайного, конкурсу стали 511 фіналістів: бронзу вибороли 267 школярів, 178 учнів отримали срібні нагороди. І 66 МАНівців виграли золоті медалі. Серед них – наша Анастасія Тарканій, яка поряд із успішним навчанням у Рокосівській ЗОШ І-ІІІ ст. проводила активну літературно-творчу діяльність під керівництвом Людмили Михайлівни Булак, наукового керівника літературознавчого гуртка МАН Хустської районної філії ЗакМАН, що працює в ХРЦНТТУМ Хустської РДА, і котра паралельно працює ще і його директором.

Уся педагогічна Хустщина радіє із досягнень своєї талановитої випускниці, нині студентки Львівської політехніки, Анастасії Тарканій. А педагоги-позашільники щиро вітають директора ХРЦНТТУМ Хустської РДА Людмилу Булак із черговим досягненням. Адже перемог, учнівських і особистих, у педагогічному доробку пані Людмили назбиралося уже чимало. Велика подяка педагогу за неоціненний вклад у розвиток юних талантів та постійну підтримку творчої обдарованої молоді. Віримо, що отриманий досвід наших фіналістів точно стане початком для нових звершень.

Мала академія наук України – альтернативне середовище, тож кожний може проявити себе у тій галузі, яка дійсно йому цікава. Обирай навчання в МАН – не проґав свій шанс!