Iнтегроване засiдання творчо? групи вчителiв бiологi? та слухачiв Школи молодого вчителя

Iнтегроване засiдання творчоï групи вчителiв бiологiï та слухачiв Школи молодого вчителя "Створення атмосфери спiвтворчостi та спiвробiтництва на уроках" вiдбулося 16.11.2017 на базi Iзянськоï ЗОШ I-III ступенiв. У ходi засiдання вiдвiдано урок бiологiï у 8 класi, на якому Мiклош Лариса Павлiвна, вчитель бiологiï даноï школи, вмiло поєднала традицiйнi та iнновацiйнi технологiï. Досвiдом роботи з присутнiми подiлилась Химишинець Марiя Степанiвна, вчитель Липецькополянськоï ЗОШ I-III ступенiв. Також презентовано методичний посiбник Поган Марiï Петрiвни, вчителя бiологiï Рокосiвськоï ЗОШ I-III ступенiв "Використання екологiчних проектiв, як засiб формування основних бiологiчних компетентностей у закладах освiти". За круглим столом методист РМК Браïла Вiра Василiвна та учасники засiдання розробили рекомендацiï щодо створення атмосфери спiвтворчостi та спiвробiтництва на уроках бiологiï, екологiï та хiмiï з метою формування ключових компетентностей учнiв.