Інструктивно-методичні наради вчителів закладів загальної середньої освіти району щодо організації освітнього процесу у 2019/2020 навчальному році

«Школа має бути в авангарді суспільних змін», - так зазначається в концепції  «Нова українська школа». Освічені українці, всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти, - ось хто поведе українську економіку вперед у ХХІ столітті. Випускник нової української школи - це цілісна особистість, усебічно розвинена, здатна до критичного мислення; патріот з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами, приймає відповідальні рішення; інноватор, здатний змінювати навколишній світ, розвивати економіку, конкурувати на ринку праці, вчитися впродовж життя.

Нова українська школа формує ціннісні ставлення і судження, які служитимуть базою для особистого виокремлення у соціально значущі проекти та будуть реалізовуватися у 2019/2020 навчальному році.

23 – 27 серпня 2019 року відбулися інструктивно-методичні наради педагогічних працівників Хустського району щодо організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному році.