"Джерело творчості"

11 грудня 2017 року проведено І(районний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018». Відповідно до Положення, конкурс проведено заочно. У конкурсі взяли участь 4 методистів із таких позашкільних установ: Хустської районної станції юних натуралістів, Хустської районної станції юних туристів та Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Матеріали, надіслані на конкурс, змістовні та оформлені відповідно до вимог Положення. Конкурсанти представили анотації власного досвіду роботи у сфері позашкільної освіти, зазначивши його провідну ідею, мету, новизну, практичну значущість; опис досвіду, розробки занять, методичні напрацювання. За рішенням журі переможцями І (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018» стали:Ковтун Єлизавета Юліусівна, методист Хустської районної станції юних натуралістів; Баняс Ірина Петрівна, методист Хустської районної станції юних туристів; Величко Андріана Степанівна та Петьовка Ольга Михайлівна, методисти Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.