Відбулася онлайн-конференція педагогічних працівників Хустського району

Серпнева нарада – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік.

27 серпня 2020 року о 1000 год. у режимі відеоконференцзв’язку (програма ZOOM)  відбулася онлайн-конференція педагогічних працівників Хустського району щодо організації освітнього процесу  у 2020-2021 н. р. в умовах адаптивного карантину. Під час її проведення начальник відділу освіти Хустської РДА Калинич М.М. акцентував увагу присутніх на досягненнях закладів освіти в минулому навчальному році, окреслив основні завдання на наступний. Про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в умовах адаптивного карантину розповіла Ковач Г.А., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хустського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Закарпатській області.

Розглянули учасники онлайн-конференції кандидатури з числа педагогічних працівників району для нагородження обласною премією ім. Августина Волошина: Деяка Василя Івановича, директора Дитячо-юнацької спортивної школи, та Андьол Олени Юріївни, методиста районного методичного кабінету відділу освіти. Враховуючи результати голосування(81,5%), вирішено представити кандидатуру Андьол О.Ю., методиста РМК відділу освіти Хустської РДА Закарпатської області, для нагородження обласною премією імені Августина Волошина.

Рішення конференції педагогічних працівників відділу освіти Хустської РДА