Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

День відкритих дверей

«День відкритих дверей »

   У складних умовах сучасного життя найкраще орієнтується, приймає рішення, працює людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нових ідей, задумів, нових підходів, нових рішень.

    «У пошуках творчої особистості » - саме під такою назвою  в Липчанській ЗОШ І-ІІІ ст. нещодавно пройшов «День відкритих дверей» для вчителів зарубіжної літератури, організований методистом РМК відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА О.Андьол.

          У рубриці «Знайомтесь: наш заклад» М.Молнар, директор школи,  презентувала роботу педагогічного колективу щодо роботи з обдарованими дітьми. З особливостями викладання зарубіжної літератури в школі ознайомила ЗДНВР О.Сікора.

Увазі учасників даного заходу був запропонований урок зарубіжної літератури в 7-А класі на тему «Мистецтво бути Людиною» (за новеллою О. Генрі «Останній листок»). Вчитель О.Баранець проявила себе як креативний вчитель, зуміла залучити учнів до  творчої діяльності, викликала в них бажання бути людяними, щирими, небайдужими до чужого горя, готовими до взаємодопомоги та підтримки у скрутні хвилини життя.

         Із презентацією «Сучасні підходи до організації продуктивного уроку зарубіжної літератури» виступила вчитель М.Томищ, представивши цікаві ідеї щодо організації та проведення сучасного уроку літератури.

      У рубриці «Думки вголос» Г.Голяк, голова РМО вчителів зарубіжної літератури,  провела  експрес–діалог з елементами тренінгу «Творчий вчитель – творчий учень. Чи завжди це так?». Виконавши тренінгові вправи та відобразивши їх результати на колажі,  учасники методичного заходу дійшли висновку, що творчий учень є дзеркальним відображенням творчого вчителя, а  креативна особистість педагога є визначним фактором виявлення та розвитку творчих можливостей вихованців.

      Вдалим  продовженням  теми стала презентація «Чинники впливу на результати успішності» О.Андьол, методиста РМК.  Результати запропонованої  роботи в групах були представлені вчителями  у формі «педагогічної мозаїки».    

      Святковий концерт учнів школи «У переддень весняного свята…» нікого не залишив байдужим і приніс надзвичайно приємні враження усім присутнім.  

        Учасники «Дня відкритих дверей» висловили щиру вдячність методисту РМК О.Андьол, дирекції та педагогічному коллективу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. за організацію і змістове наповнення методичного заходу, а також надану можливість познайомитися з творчими особистостями,  поділитися досвідом, вдосконалити набуті вміння й навички в роботі з обдарованими учнями.

                                                     

                                                                                         М.Томищ, вчитель зарубіжної літератури    

    

   

   

   

   

   

   

   

                                   « повернутися до списку новин