Круглий стiл практичних психологiв та соцiальних педагогiв

Круглий стіл практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психолого  – педагогічний супровід  професійного самовизначення учнів»

Відбувся 07 грудня 2017 року на базі Липчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів. У роботі круглого столу взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги району, а також  члени творчої групи на чолі з  завідувачкою ПМПК  Борисевич  Людмилою Петрівною.

У ходi проведення круглого столу було презентовано  роботу практичного психолога  Сеневич М.В. та соціального педагога  Губаль М.Ю. , де вмiло поєднано  традицiйнi та iнновацiйнi технологiï. Досвiдом роботи з присутнiми поділився  практичний психолог  Сокирницької ЗОШ І – ІІІ ступенів Постоялкін Сергій Вікторович. Підвела підсумок  голова м\о Козир Марія Юріївна, яка відмітила командну роботу адміністрації школи.