Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Сучасна інноваційна технологія з музичного виховання «Са-Фі-Дансе»

  Музика для дитини – світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері в цей світ, необхідно розвивати творчі здібності.  А наші діти – талановиті. У цьому можна було переконатись під час семінару-практикуму музичних керівників дошкільних навчальних закладів району, який відбувся на базі Стеблівського ЗДО «Сучасні підходи до музичної діяльності».  

  Метою семінару було підвищити професійну компетентність музичних керівників засобами активізації творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій у роботу.

 Учасники заходу переглянули заняття із застосуванням  нетрадиційних методів музичного виховання у старшій групі, проведене музичним керівником О.Чепкою та вихователем І.Галицею «Танцювально-ігрова гімнастика «Са-Фі-Дансе».

 Методист РМК В.Ф.Кір’янова у своєму виступі-презентації  «Використання інноваційних підходів під час  організації та проведення музичних занять» закцентувала увагу на те,  що доступність «Са-Фі-Дансе» ґрунтується на звичайних загальнорозвивальних вправах. Емоційність досягається не тільки музичним супроводом, а й образними вправами, сюжетними композиціями, які відповідають віковим особливостям дошкільнят, схильних до наслідування, копіювання дій. Оздоровчо-розвивальна програма «Са-Фі-Дансе» з танцювально-ігрової гімнастики, яку ми активно намагаємось впроваджувати в освітній процес, спрямована на фізичний, гармонійний розвиток дітей дошкільного віку,  зазначила Вікторія Фердинандівна. 

 Районний семінар став чудовою нагодою поділитися власними напрацюваннями, досвідом та педагогічними знахідками. „Музика у повсякденному житті” - досвід,  про який розповіла голова районного методичного об’єднання  М. Паш, звертаючи увагу на педагогічні умови музично – естетичного розвитку дошкільнят під час організації роботи з дітьми.

 Під час аналізу та обговорення відкритого заходу учасники семінару відзначили його змістовність та практичну спрямованість.

 

                                                                         О. Бринзей, музичний керівник Копашнівського ЗДО

   

   

   

   

 « повернутися до списку новин