Юні екскурсоводи «Музею хліба» Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. - переможці І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів „Край, в якому я живу”

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 01 лютого 2020 року відбувся І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти „Край, в якому я живу”, в якому взяли участь юні екскурсоводи „Музею хліба” Нанківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області (директор Грицак М.О.).

Журі, переглянувши виступи учасників конкурсу, відмітило, що юні екскурсоводи показали достатньо високий рівень підготовленості до проведення тематичної екскурсії музеєм закладу освіти за визначеними Умовами конкурсу тематикою та напрямками.

Підвівши підсумок виступів екскурсоводів, журі визначили переможців конкурсу.

Надзвичайно приємно, що екскурсійна група „Музею Хліба” Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі: Тетяни Русанюк, керівника музею, та екскурсоводів Тетяни Мороз, Михайла Плиски, отримали І місце у тематичному напрямку Галузеві музеї.

З 20 – 22 березня цього року вони візьмуть участь у ІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу, який пройде в м. Миколаєві, з чим ми їх і вітаємо.

Світлана Петраш,

заступник директора