Інструктивно-методичний семінар

22 листопада 2017 року в рамках Всеукраїнського експерименту “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти” на базі Ганичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Всеукраїнський експеримент пілотного проекту щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти».
      В рамках семінару методисти районів, учителі пілотних класів інших шкіл мали можливість відвідати уроки з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в експериментальних класах . Присутні стали учасниками педагогічного брифінгу «Основні принципи та методи організації освітнього середовища для навчання першокласників», який провела Наталія Олександрівна Гордуз, завідувач кабінету дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Також було організовано круглий стіл «Нова українська школа: результати нововведень», де кожен педагог мав можливість поділилися власними думками щодо реалізації Концепції “ Нової української школи ”.