Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

„Захисники України: історія та сьогодення”

                      „Захисники України: історія та сьогодення”

На виконання постанови Верховної Ради України 19 жовтня 1993 року

№ 3528-XІІ „Про День Збройних Сил України”, Указу Президента України  14 жовтня 2014 року № 806/2014 „Про День захисника України”, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації  17.09.2018 № 211 „ Про проведення у 2018 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення ”, з метою піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Україні та її народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості у жовтні 2018 року проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

       Конкурс  проводився у номінаціях: „Лист”(для учнів 7 – 9 класів); „Вірш”  (для учнів 9 – 10 класів); „Малюнок”  (для учнів 5 – 7 класів); „Фоторобота” (для учнів 8 – 10 класів).

     У ІІ (районному) етапі конкурсу взяло участь 64 учні із 23 закладів освіти району.  Більшість конкурсних матеріалів оформлені із дотриманням відповідних вимог, прописаних у Положенні про Конкурс, відповідно до номінації. 

Кращими у номінації „Малюнок” визнано роботи гуртківців Центру

позашкільної роботи, учнів  Рокосівської, Нижньобистрівської ім. В.Вовчка, Олександрівської, Липовецької, Яблунівської,Нижньоселищенської  ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньобистрівської гімназії та Заломської ЗОШ І-ІІ ст.;  у номінації „Лист” – роботи учнів Кошелівської, Нижньобистрівської, Вишківської №1, Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.; у номінації „Вірш” – роботи учнів Липовецької та Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст..;  у номінації „Фоторобота” – роботи учнів Липецькополянської, Липовецької, Вишківської №1 ЗОШ І-ІІІ ст.

За підсумками проведеного ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА  переможців та лауреатів:

 

у номінації «Вірш»

за ІІ місце –  Баюр Діану, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

                    (вчитель Плиска С.І. );

за ІІІ місце – Чопей Наталію, ученицю Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

                    (вчитель Мар’ян М.І.)

 

у номінації «Лист»

за ІІ місце – Конара Івана, учня Нанківської  ЗОШ І-ІІІ ст.

                    (вчитель Доля М.І.);

  •  Росоху Маріанну, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Вовчка (керівник Бритвак Н.М.);

за ІІІ місце – Дзяпко  Наталію, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Попович Т.М.);

  • Чопея Романа, учня Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Пономарьов В.А.);

  • Якубець Надію, ученицю Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Савченко Н.М.)

 

у номінації «Фоторобота»

за І місце – Химишинець Нелю,, ученицю Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

                   (керівник Турзай Р.І.);

за ІІ місце – Химишинець Ельвіру, ученицю Липецькополянської ЗОШ

                    І-ІІІ ст.(керівник Турзай Р.І.);

за ІІІ місце – Переца Юрія , учня Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

                   (керівник Турзай Р.І.);

  • Гобан Світлану, ученицю Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

                   (керівник Турзай Р.І.);

  • Губаля Юрія, учняЛиповецької ЗОШ І-ІІІ ст.

          (керівник Липчей О.М.);

-  Мулу Дарину, ученицю Вишківської ЗРШ І-ІІІ ст. №1

(керівник Цірик М.В.)

 

 у номінації «Малюнок»

за І місце –    Береца Максима, вихованця Хустського районного Центру

                        позашкільної роботи (керівник Дудаш М.І.);

за ІІ місце –    Дудаш Дарю, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи  (керівник Дудаш М.І.);

  • Дудар Анну, вихованку Хустського районного Центру

     позашкільної роботи (керівник Губаль С.М.);

  • Шевлякову Іванну, ученицю Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

                        (керівник Тернинко М.В.);

-   Росоху Маріанну, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

   ім. В.Вовчка (керівник Барна Т.І.);

  • Павлишинець Аліну, вихованку Хустського районного Центру

 позашкільної роботи (керівник Попович Н.С.)

 

за ІІІ місце –   Химинець Ангеліну, вихованку Хустського районного Центру

     позашкільної роботи (керівник Попович Н.С.);

  • Клованича Ельмана, учня Нижньобистрівської гімназії

(керівник Шимон О.І.);

  • Ласло Руслану, ученицю Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Юланова Н.М.);

  • Головку Надію, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Головка О.В.);

  • Вовк Яну, ученицю Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Тернинко М.В.);

  • Сливку Вадима, учня Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Пацкан Л.І.);

  • Деду Анастасію, ученицю Заломської ЗОШ І-ІІ ст.

 (керівник Ожоганич Г.І.) ;

  • Гангура Богдана, учня Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

     (керівник Драгуська О.В.)

 

                 Вітаємо переможців !

Кращі дитячі  роботи у номінаціях «Малюнок» та «Фоторобота» представлено на ІІІ етап конкурсу у м. Ужгород. Чекаємо результатів.

                             

                                                                                                         Методист РМК О.Андьол.




« повернутися до списку новин