30 Тематичний тиждень "Веселка"

30-й тиждень НУШ -"Веселка". Тиждень сюрпризів і здивувань.

На цьому тижні учні перших класів були невтомними дослідниками, першовідкривачами таємниць природи.

Діти досліджували:

• - Яка робота у "фей веселки"?
  • - Які природні явища допомагають  цю роботу виконувати?
  • - Які є види веселок? Коли з'являється на небосхилі це кольорове диво?
  • - Чарівниками, що створюють веселки, стали на деякий час і учні 1-А класу Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустської РДА (вчитель Бабич Тетяна Михайлівна).

Кожен клас провів власний дослід з даної теми. Можемо і ми  провести такий експеримент:   "Теплого погожого вечора станьте спиною до сонця й спрямуйте струмінь води зі шланга так, щоб промені освітлювали імпровізований дощик. Піднімайте шланг якнайвище — так дощик буде дрібнішим і сонечко його краще освітлюватиме. У цей момент ви можете побачити веселку. Також це кольорове диво можна побачити у фонтанах, але для цього потрібно ретельно вибрати точку спостереження, і струмені фонтану мають бути дуже тоненькими".

...І справді, яка краса виходить у "фей"!

1-В клас Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Попович Катерина Василівна, провели дослід зі змішуванням кольорів на зразок веселки.