Фотороботи школярів Хустщини – найкращі!

Барвистий жовтень відійшов у історію, залишив листопаду свій посох (пригадуєте («Дванадцять місяців» – добру казку далекого дитинства?) і оптимістично-сюрреалістичну надію на те, що усе буде добре. Минають дні, міняються сезони, але незмінною в нашому Центрі залишається радість і гордість за талановитих вихованців, їхніх керівників гуртків, чудових школярів та школярок такої багатої і врожайної на таланти рідної Хустщини.

Знову маємо перемоги! Чергова лавина грамот не забарилася – її приніс нам наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.10.2020№148 «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнсього конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!». Маємо сумарно 22 відзнаки – шість перших, вісім других та вісім третіх місць.

Фото та відео роботи наших гуртківців із Монастирця (керівник гуртка Яцьканич О.І.), Сокирниці (кер. Баняс Н.М. ), Рокосова (кер. Булак Л.М.), Нанкова (кер. Мацканюк О.М.) та Залома (кер. Ожоганич Г.І.), а також школярів із Липчі (вчитель Липчей О.М.), Яблунівки (вч. Соколова Є.В.), Нижнього Селища (вч. Хмара Г.М.), Липецької Поляни (вч. Турзай Р.І.), Липовця (вч. Липчей О.М.), Нижньобистрівської гімназії (вч. Гавронська О.В.) якнайкраще передали неповторну красу рідного краю і заслужено отримали визнання обласного журі. З нетерпінням чекатимемо на завершальний етап конкурсу.

Дякуємо усім за чудову роботу – так тримати! Дерзайте, і результат не забариться!

Будьмо здорові! Усе буде Україна!