Україна сьогодні святкує день Конституції

27 червня у Закарпатському обласному театрі драми та комедії м. Хуст відбулися урочистості з нагоди 23-ої річниці Конституції України.

У заході взяли участь керівництво районної влади, представники правоохоронних органів, керівники районних установ, організацій, селищний та сільські голови району, представники ЗМІ та інші.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова Хустської РДА Назарій Павлій та заступник голови районної ради Віктор Сабадош. Також урочисто відзначили краян за особливі заслуги перед громадою району, за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків почесними грaмотами Закарпатської облaсної рaди, Хустської райдержаміністрації та Хустської районної ради.

"Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є не тільки актом держави, а й суспільства, його державно-правовою моделлю, чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою ставлення правової держави. Ми на порозі великих змін – децентралізації влади, розширення повноважень на місцях, фінансова прозорість і самостійність. Нехай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо нашого краю", - сказав Назарій Павлій.

Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів Хустщини.