Змагання з інформаційних технологій

Авторський колектив та журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій запрошують до участі у змаганнях з інформаційних технологій.

У зв’язку з рішенням Міністерства освіти і науки України не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів в умовах складної епідеміологічної ситуації авторський колектив та журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій отримує численні запити від небайдужих учнів, батьків, вчителів про проведення альтернативного інтелектуального змагання з інформаційних технологій.

Обдарована учнівська молодь України запрошується до участі у змаганнях з інформаційних технологій за комплексним завданням Відкритої учнівської олімпіади м. Дніпра з інформаційних технологій.

Автори Відкритої учнівської олімпіади м. Дніпра є постійними авторами завдань IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій впродовж 10 років.

Змагання будуть проведені 17 грудня 2020 року.

Для організації змагань будуть надані завдання, критерії оцінювання та авторські розв’язки за процедурою, аналогічною проведенню ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ за єдиним завданням.

Запрошуємо вчителів та працівників органів управління освітою, активних освітян стати координаторами змагання у освітніх закладах Закарпатської області.

Координатори отримають завдання та організують їх виконання учнями у очній формі (у присутності вчителя або координатора), роботи перешлють контактній особі для організації їх перевірки.

Журі (ініціативна група з інформаційних технологій у Закарпатській області) повідомить результати перевірки.

Просимо зауважити, що Міністерство освіти і науки не є організатором цих змагань. Участь у змаганні добровільною та безкоштовною.

Для участі у змаганнях особам, що координуватимуть змагання, потрібно до 16.12.2020 заповнити форму https://forms.gle/jMWTtDmy1wTCXP8W6.

Контактна особа змагання з інформаційних технологій у Закарпатській області (на громадських засадах) – Шаркадій І.В. sharkadiyiv@zakinppo.org.ua

Планується проведення подібного змагання у січні-лютому 2021 року.

Будемо щиро вдячні за донесення інформації до усіх зацікавлених осіб, а отже, і за підтримку талановитої молоді та створення позитивного учнівського олімпіадного руху.