Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Конкурс „Захисники України: історія і сьогодення”

На виконання постанови Верховної Ради України 19 жовтня 1993 року № 3528-XІІ „Про День Збройних Сил України”, Указу Президента України 14 жовтня 2014 року № 806/2014 „Про День захисника України”, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 22.09.2017 № 255 „Про проведення у 2017 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, виховання в дітей почуття патріотизму у жовтні 2017 року проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Конкурс проводився у номінаціях: „Лист”(для учнів 7 – 9 класів); „Вірш” (для учнів 9 – 10 класів); „Малюнок” (для учнів 5 – 7 класів); „Фоторобота” (для учнів 8 – 10 класів).

У ІІ (районному) етапі конкурсу взяло участь 71 учень із 20 ЗОШ району та Хустського районного центру позашкільної роботи.. Більшість конкурсних матеріалів оформлені із дотриманням відповідних вимог, прописаних у Положенні про Конкурс, відповідно до номінації.

Кращими у номінації „Малюнок” визнано роботи гуртківців Центру позашкільної роботи, учнів Крайниківської, Рокосівської, Нижньобистрівської, Боронявської, Липовецької, Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст. – інтернату та Данилівського НВК; у номінації „Лист” – роботи учнів Крайниківської, Липовецької, Данилівської, Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.; у номінації „Вірш” – роботи учнів Монастирецького НВК, Кошелівської, Липовецької, Боронявської, Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.; у номінації „Фоторобота” – роботи гуртківців Центру позашкільної роботи, учнів Липовецької, Вишківської №1, Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За підсумками проведеного ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА переможців та лауреатів:

у номінації «Вірш»

за І місце – Біляк Антоніну, ученицю Монастирецького НВК

(вчитель Яцьканич О. І.);

за ІІ місце – Шароді Богдану, ученицю Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Лемак М. );

- Головку Оксану, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Малета Н.В. );

за ІІІ місце –Калинич Тетяну, ученицю Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Гайович М.В.);

- Марчук Ангеліну, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст.-

інтернату (вчитель Кикина Т.І.);

- Мороз Діану, ученицю Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Галай О.Ю.);

- Черевко Анну, ученицю Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Ковач М.В.)

у номінації «Лист»

за ІІ місце – Густей Олесю, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Шимон Г.М.);

- Тарканій Даніелу, ученицю Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Горват С.І.);

за ІІІ місце – Кондраш Наталію, ученицю Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(вчитель Олексій М.М.)

у номінації «Фоторобота»

за І місце – Росоху Ванессу, ученицю Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

(керівник Цірик М.В.);

- Ростоку Марину, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

- Гелебана Степана, учня Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Драгуська О.В.);

за ІІ місце – Продан Ніну, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

Губаля Юрія, учня Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Липчей О.М.);

за ІІІ місце – Литку Роксолану, ученицю Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Соколова Е.В.);

- Продан Тетяну, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.)

у номінації «Малюнок»

за І місце – Драгушинець Кристіну, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

- Сухоняк Софію, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

Берец Дарину, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Дудаш М.І.);

за ІІ місце – Калин Дарину, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

- Кузьму Валерію, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

Яким Евеліну, вихованку Хустського районного Центру

позашкільної роботи (керівник Продан Г.Ю.);

- Плотнікову Вікторію, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Рознай М.Ю.);

- Гангура Богдана, учня Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Драгуська О.В.);

за ІІІ місце – Маді Ярослава, учня Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Селемонка А.Д.);

- Андрусь Ангеліну, ученицю Данилівського НВК

(керівник Густей О.М.);

- Бритвака Олександра, учня Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. В. Вовчка (керівник Барна Т.І,);

- Сову Олександру, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст. –

інтернату (керівник Шимон О.І.);

- Данило Владиславу, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст.

– інтернату (керівник Шимон О.І.);

- Угляй Ірину, ученицю Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Довганич М.Ю.);

- Губаля Валерія, учня Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Головка О.В.);

- Чоповдю Ренату, ученицю Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(керівник Чоповдя В.І.)

Роботи учнів, які посіли І-ші місця, братимуть участь у ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

Усім конкурсантам бажаємо успіхів!

О.Андьол, методист РМК



« повернутися до списку новин