Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Конкурс - виставка Україно моя, ти одна, як життя!

Саме під такою назвою нещодавно у фойє Хустської РДА проходила районна виставка-конкурс декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Проводилася вона з ініціативи О. Андьол та В. Кір’янової, методистів районного методичного кабінету (завідувач О. Пригара), за підтримки керуючого справами виконавчого апарату Хустської районної ради М. Гомечка, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту О. Капцош, спеціаліста відділу освіти П. Мадая та А. Стахів.

Мета заходу – підтримка та розвиток обдарованих дітей загальноосвітніх навчальних закладів району, виховання в них почуття патріотизму, любові до своєї країни, поваги до національної культурної спадщини нашого народу; пропаганда та популяризація досягнень художньо-естетичного напряму, сприяння реалізації творчих задумів обдарованих учнів та вихованців ЗНЗ.
У виставці-конкурсі взяли участь діти дошкільного віку, учні загальноосвітніх навчальних закладівта гуртківці позашкільних установ району у двох вікових категоріях:5-6 років та 7-16 років (включно), представивши 146 робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
Роботи з декоративно-прикладного мистецтва були виконані у різних техніках: різьблення по дереву, в'язання спицями, гачком, художнє плетіння, художня кераміка, витинання, художня вишивка, народна лялька, м'яка іграшка, вироби з тіста, вироби зі шкіри, декоративний розпис, бісероплетіння, вироби з соломи, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів та інші техніки виконання; з образотворчого мистецтва – графіка, живопис, батик.
Журі відзначили високий рівень представлених експонатів, кожен із яких вирізнявся художнім дизайном, кольоровим рішенням, оригінальністю та індивідуальністю виконання.
Захід об’єднав талановиту юнь району, продемонстрував патріотизм та любов до найпрекраснішої у світі землі, ім’я якій – Україна.
Учасникам виставки та їхнім наставникам бажаємо невичерпної енергії, нових творчих злетів, здійснення усіх задумів і мрій!

 « повернутися до списку новин