"Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно-літературна освітня галузь"

Над такою проблемою працював Круглий стіл вчителів початкових класів Хустського району у грудні 2019 року на базі РМК.

Метою зустрічі стало обговорення нового Державного стандарту початкової освіти, використання інноваційних технологій НУШ на уроках у початковій школі; планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі.

У ході зустрічі педагоги Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області Савчук Марія Михайлівна та Монич Лариса Василівна висвітлили питання "Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках української мови" та "Використання інтерактивних технологій навчання в початковій школі". Свої виступи підкріпили слайдами презентації, фото - та відеофрагментами уроків.

Методист РМК Оксана Кемінь провела тренінгове заняття для педагогів "Впровадження щоденних діяльностей як один із шляхів реалізації системно - діяльнісного підходу у мовно - літературній освітній галузі".

Результатом зустрічі стало вироблення позитивного ставлення у педагогів щодо запровадження системно - діяльнісного підходу у вивченні української мови, реалізації принципів Державного стандарту початкової освіти та Концепції Нової української школи в закладах ЗЗСО району.