Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації

Україна відзначає головне свято своїх воїнів-захисників

 День захисника України – свято, що відзначається в Україні уже декілька років поспіль у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу президента України. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем боролися за право на незалежність рідної країни; свято вшанування козацької доблесті і відваги; свято подяки ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю, це свято – день всіх героїв сучасності, які мужньо захищають кордони України.Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Ми з вами живемо на цій славній землі і повинні знати про славні подвиги своїх запорожців, а також про наших земляків воїнів-захисників , які і сьогодні продовжують героїчну сторінку нашої історії, захищаючи наші кордони від ворогів.Схилимо наші голови перед світлою пам’яттю тих героїв, котрі в ці важкі роки стали на смертельну боротьбу з ненависним ворогом , і тих воїнів, які в наш час загинули за волю України.У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя і мирного неба!

Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Додаткові інформаційні матеріали на сайті:

https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/metodychni-rekomendaciyi/informaciyni-materialy-ukrayinskogo-instytutu-nacionalnoyi-pamyati-do-dnya-zahysnyka-ukrayiny-2020« повернутися до списку новин