Засідання творчої групи педагогів ЗДО району

На базі РМК відбулося засідання творчої групи  педагогів ЗДО «Формування логіко-математичних компетенцій дошкільників – сучасні тенденції».

Мета – підвищити професійну компетентність вихователів через використання інноваційних ігрових технологій під час організації роботи з дітьми; розширити знання педагогів про ігрову технологію інтелектуально – творчого розвитку «Казкові лабіринти гри» В.В.Воскобовича; розвивати творчі педагогічні здібності, інноваційну культуру.

В ході засідання було затверджено план роботи творчої групи і окреслено пріоритетні напрямки роботи щодо зазначеної проблеми.

Вікторія Кір’янова, методист РМК у своєму виступі наголосила та тому, що застосування даної системи ігор в навчально-розвивальній діяльності допомагає не лише сформувати знання, уміння, навички, а перш за все сприяє творчому розвитку особистості дитини – дошкільника.

Під час «круглого столу» всі члени творчої групи обговорили тему та переглянули презентацію «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

Г.Петраш, голова творчої групи вихователів ЗДО