«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

В ХРЦНТТУМ Хустської РДА з 26 лютого по 02 березня 2018 р. проведено черговий захід з науково-технічної, пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності серед школярів сільських закладів освіти – районний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У виставці-конкурсі взяли участь 7 керівників ЗЗСО І-ІІ ст. та 39 керівників ЗЗСО І-ІІІ ст. На виставку-конкурс було подано роботи із 16 закладів загальної середньої освіти району І-ІІІ ст. та з трьох І-ІІ ст. До участі у конкурсах залучалися учні віком від 6-ти до 16 років. Усі учасники виставки показали неабияку майстерність у виготовленні експонатів науково-технічного напрямку.

Всього журі розглянуло та оцінило 119 виставкових експонатів, визначило загальну кількість робіт, представлених на виставку від навчального закладу; кількість робіт, представлених кожним керівником гуртка; кількість І, ІІ та ІІІ місць для кожного закладу освіти.

Більшість робіт, представлених на виставку, відповідали вимогам Положення. До кожного експонату виготовлено всю необхідну документацію. Журі оцінило роботи юних техніків згідно вимог Положення та визначило переможців і призерів виставки-конкурсу з кожного розділу у 2-х вікових категоріях: перша – для учнів 1-4 класів та друга для учнів 5-11 класів.

Експонати-переможці уже завезені на обласний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та робіт учнів молодшого шкільного віку з ПТМ в ОЦНТТУМ у м. Ужгороді.

Адміністрація закладу щиро дякує всім тим, хто долучається до благородної справи розвитку творчих здібностей та обдарувань талановитої молоді Хустщини.

Адміністрація ХРЦНТТУМ Хустської РДА