"Створення умов ефективного підвищення педагогічної майстерності вчителів"

«Створення умов ефективного підвищення педагогічної майстерності вчителів» - саме над таким питанням працювала творча група вчителів біології закладів освіти району 27 березня 2019 року. Віра Браїла, методист РМК, презентувала можливості використання мережі Інтернет та освітніх платформ для педагогічного зростання. Інформатизація суспільства - це глобальний соціальний процес, особливість якого полягає в тому, що домінуючим видом діяльності в сфері суспільного виробництва є збирання, нагромадження, продукування, оброблення, зберігання, передавання та використання інформації.

Присутні ознайомилися із принципом роботи пошукових систем, віртуального мікроскопа та лабораторії біології, електронними системами оцінювання, ІТ - додатком Learning.Apps.org.ua.

Під час тренінгу педагоги визначали умови, необхідні для ефективного педагогічного вдосконалення, а також окреслили фактори, що перешкоджають педагогічному зростанню. Родзинкою засідання стала презентація власних сходинок професійного зростання педагогів, що свідчить про активну роботу учасників творчої групи вчителів біології району над вдосконаленням фахового рівня.