Про проведення громадського обговорення

Департаментом  освіти і науки обласної державної адміністрації наказами від 29.09.2020 № 131 „Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році” та  від 16.10.2020 № 141 „Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчальному році” затверджено графіки проведення відповідних етапів інтелектуальних змагань учнівської молоді.

Епідеміологічна ситуація в регіоні дозволила провести перші етапи зазначених олімпіад та конкурсу.

Однак  відповідно до протоколу № 40 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 30 жовтня  2020 року, до „червоної” зони віднесено міста Ужгород, Берегово, Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони, а в інших адміністративно-територіальних одиницях спостерігається підвищення рівня захворюваності на COVID-19.

У зв’язку із зазначеним та з метою запобігання подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби серед учасників освітнього процесу департамент освіти і науки обласної державної адміністрації виносить на громадське обговорення питання доцільності проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і конкурсів, у тому числі  мовно-літературних.

Просимо вивчити думку педагогічних колективів, батьківської громадськості, інших зацікавлених сторін щодо зазначеного вище питання та надати свої пропозиції на електронну адресу департаменту: depon@carpathia.gov.ua  до 12 години 5  листопада 2020 року для узагальнення і прийняття відповідного рішення.