Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

У березні 2019 р. підведений підсумок обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Підведено підсумок обласного етапу Всеукраїнської  виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», з метою підтримки і розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національно-культурної спадщини.

У березні  2019 року, у виставковій залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" пройшла щорічна виставка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

При підведенні підсумків виставки-конкурсу журі визначили  переможців 10 переможців Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:

ІІ місце:

- Номінація: «В’язання гачком», «Хустинка «Квітка», Паканич Євгенія, гурток «Рукоділля» керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                                

ІІ місце:

  • Номінація: «Народна лялька», «Народна лялька», Онофрей Оксана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                                                                

ІІ місце:

  • Номінація: «Інша техніка», «Квіти», Довгій Каріна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна;

                                     

ІІ місце:

  • Номінація: «М’яка іграшка», «Лебеді», Покришка Богдана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                             

ІІ місце:

  • Номінація: «Графіка», «Зимовий ліс», Вовчок Антоніна, гурток «Народні промисли» керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;

                                                       

        ІІІ місце:

  • Номінація: «Писанкарство», «Писанка», Драгуська Олеся, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

                                                 

ІІІ місце:

  • Номінація: «Виріб з тіста», «Чарівні грона горобини», Малета Ірина, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                                                     

ІІІ місце:

- Номінація: «Декоративний розпис та народний живопис», «Моє місто», Густей Іванна, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович;

                                     

         ІІІ місце:

  • Номінація: «Паперопластика та оригамі», «Білі троянди», Куричка Наталія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

                                           

ІІІ місце:

  • Номінація: «Інша техніка», «Весняна ностальгія», Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

                                                   

 

 



« повернутися до списку новин