Відбулася інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району

11 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району. В рамках заходу серед інших питань роботи психологічної служби району з І півріччя 2018-2019 навчального року, директором та фахівцями "Інклюзивно-ресурсного центру №1 Хустської районної ради Закарпатської області" було проведено детальне  ознайомлення з метою використання в роботі Наказу МОН № 609 від 08.06.2018 року «Пpo затвердження Примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти». Відповідно до наказу директора "ІРЦ №1 Хустської РР Закарпатської області" кожний педагогічний працівник інклюзивно-ресурсного цетру закріплений за певним освітнім закладом району, де створені інклюзивні класи. Таких шкіл станом на 01 грудня є 20,  в них всього створено 40 інклюзивних класів для 47 учнів з особливими освітніми потребами.  На нараді зокрема були обговорені питання якісної організації інклюзивної освіти в закладах освіти, організації та проведення корекційно-розвиткової роботи, основними завданнями  яких є формування пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, позитивних характеристик особистості, мовлення, психомоторного розвитку.