Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Звучать струни дитячих сердець

На виконання наказу відділу освіти молоді та спорту Хустської РДА від 12.01.2017 року № 04 - г „Про проведення районного огляду художньої самодіяльності „Звучать струни дитячих сердець” з метою виявлення музичних здібностей, обдарувань дошкільнят, учнівської молоді закладів освіти району, розвитку аматорського дитячо-юнацького музичного мистецтва з 19 по 25 квітня 2017 року проведено кущові огляди художньої самодіяльності „Звучать струни дитячих сердець” на базі Монастирецького НВК, Нанківської, Драгівської та Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у яких взяли участь 30 ЗОШ району та 29 ДНЗ (789 учасників).

Огляд проводився у номінаціях: „Хорове мистецтво”, „Вокальний спів”, „Солісти-вокалісти”, „Гра на інструменті”, „Фольклорне дійство”, „Хореографічне мистецтво”, „Художнє читання” та „Оригінальний жанр”.

12 травня 2017 року за сприяння начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА П.Русина та завідувача РМК О.Пригари методистами районного методичного кабінету О.Андьол та В. Кір’яновою організовано і проведено заключний концерт за участю переможців кущових оглядів. Виступи дітей, які були відібрані для участі у концертній програмі, відзначилися сценічною культурою й оригінальністю творчої манери, технікою, емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу та естетичним зовнішнім виглядом.

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації нагороджено

переможців огляду:

у віковій категорії до 6 років

в номінації „Солісти-вокалісти”

за І місце - Андрія Тудовші, вихованця Крайниківського ДНЗ (Керівник Л.Томанчук);

за ІІ місце - Домініку Гарастей, вихованку Данилівського НВК (Керівник О. Попович);

в номінації „Хореографічне мистецтво”

за І місце - танцювальний колектив „Веселка” Вишківського ДНЗ (Керівник М.Паш);

за ІІ місце – вихованців старшої групи „Ромашка” Рокосівського ДНЗ (Керівник М.Юрця);

- танцювальний колектив „Калинка” Боронявського ДНЗ (Керівник А. Берец);

- вихованців старшої групи „Малятко” Велятинського ДНЗ (Керівник С.Дівинець);

за ІІІ місце – танцювальний колектив Крайниківського ДНЗ (Керівник Л.Томанчук);

- танцювальний колектив „Барвінок” Сокирницького ДНЗ (Керівник М. Бряник);

- вихованців старшої групи „Рукавичка” Рокосівського ДНЗ (Керівник А.Фіцай);

- танцювальний колектив „Барвисті краплинки” Кривського НВК (Керівник С. Бута)

в номінації „Вокальний спів”

за І місце - вокальний ансамбль „Горошинки” Вишківського ДНЗ (Керівник М.Паш);

- вокальний ансамбль „Ромашка” Боронявського ДНЗ (Керівник М.Шманьо);

за ІІ місце - вокальний ансамбль „Сонечко” Драгівського ДНЗ (Керівник Н.Керита);

- квартет Копашнівського ДНЗ (Керівник О.Бринзей);

в номінації „Художнє читання”

за І місце – Кароліну Сковородіну, вихованку Вишківського ДНЗ (Керівник С. Фанта)

 

у віковій категорії до 16 років

в номінації „Хорове мистецтво”

за І місце - учнівський хор «Криниченька» Монастирецького НВК (Керівник В.Лемак);

за ІІ місце - учнівський хор Вишківського НВК ім. Ф. Келчеі (Керівник Т. Тудовші);

в номінації „Фольклорне дійство”

за І місце - фольклорний колектив Кривського НВК (Керівник М. Штефуца);

за ІІ місце – фольклорний колектив «Перли розсипаного намиста» ЦПР на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Т. Дубович);

за ІІІ місце – фольклорний колектив Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О. Шкарампота);

в номінації „Вокальний спів”

за І місце – вокальний ансамбль «Водограй» Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Керівник М. Моцов);

за ІІ місце – вокальний ансамбль «Усмішка» Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник В. Лемак)

в номінації „Солісти-вокалісти”

за І місце – Марину Фреган, ученицю Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник М. Деяк);

- Евеліну Ганко, ученицю Вишківського НВК ім. Ф. Келчеі (Керівник Т. Тудовші);

- Віту Поліщук, ученицю Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О. Донинець);

- Лілію Тудовші, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник М. Рознай);

- Валерію Антал, ученицю Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник М. Рознай);

- Іванну Петрінко, ученицю Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник В. Рішко);

- Крістіана Гарастея, учня Данилівського НВК (Керівник Л. Синетар);

за ІІ місце – Світлану Роман, вихованку вокального гуртка ЦПР на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Т. Дубович);

- Владиславу Рущак, ученицю Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О. Донинець);

- Івана Драгулу, учня Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Т. Бабець);

- Оксану Корнєєву, ученицю Ракоської ЗОШ І-ІІ ст. (Керівник Ж. Снєткова);

- Золтана Попа, вихованця Вільшанського будинку-інтернату (Керівник В. Рішко);

за ІІІ місце – Ангеліну Галай, ученицю Монастирецького НВК (Керівник В. Лемак);

- Яну Сеневич, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О. Мельниченко);

- Іветт Тудовші, ученицю Вишківського НВК ім. Ф. Келчеі (Керівник Т. Тудовші);

- Владислава Ковача, учня Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.ім. В.Вовчка

(Керівник Г. Білинець);

- Миколу Міліка, учня Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Керівник М. Моцов);

- Валентина Моцова, учня Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Керівник М. Моцов);

- Христину Андрухович, ученицю Нижньобистрівської ЗОШ –інтернату І-ІІ ст. (Керівник В. Дем’яновський);

- Вероніку Дьорді, ученицю Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Ф. Кривий)

в номінації „Художнє читання”

за І місце – Терезу Крефтнер, ученицю Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Л. Хмара);

за ІІ місце – Марину Орос, ученицю Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О. Мельниченко);

за ІІІ місце – Віталія Ковача, учня Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник С. Довганич);

в номінації „Оригінальний жанр”

за І місце – вокально-інструментальний ансамбль «Океан мрій» Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник А. Ларь);

за ІІ місце – групу «Epic Style» Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник О.Сливка);

Висловлюємо вдячність усім, кому не байдужі юні таланти нашого району: П.Русину, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА; О.Пригарі, завідувачу РМК; О.Андьол та В.Кір’яновій, методистам райметодкабінету, організаторам огляду.

Щире спасибі дирекції Монастирецького НВК, Нанківської, Драгівської та Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за співпрацю з питань організації кущових оглядів.

Переможцям та їх керівникам бажаємо міцного здоров’я, добра, віри у власні сили й можливості, а головне – миру на нашій землі.

 

М.Рознай, вчитель музичного мистецтва

Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Хустського району



« повернутися до списку новин