Національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання учнівської молоді.

25 вересня 2018 року у навчальні заклади Хустського району завітав представник управління оперативного командування "Захід”, офіцер із взаємодії позаштатної групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
           Учасник АТО, майор Ніколайчук Вадим Ростиславович прочитав лекцію «Добрий день, моє майбутнє!» для старшокласників Велятинської ЗОШ І – ІІІ ст., Рокосівської ЗОШ І – ІІІ ст., Яблунівської ЗОШ І – ІІІ ст. та Вишківського НВК І-ІІІ ст. ім. Ф. Келчеі. Військовий зачепив усі актуальні на сьогодні проблеми: патріотизм, любов, страх, війна та й загалом життя… Вадим Ростиславович говорив не тільки про любов до України та патріотизм, а вклав у цю начебто і невелику лекцію такий зміст, що її можна вважати одним із найзмістовніших уроків для старшокласників.