Засідання фокус-груп вчителів 2-х та 1-х класів Нової української школи.

25 вересня та 27 вересня 2019 року відбулися засідання фокус-груп вчителів 2-х та 1-х класів Нової української школи. Ключовими питаннями засідань стали актуальні проблеми організації освітнього процесу в Нової української школи району.

25.09.2019 вчителі 2-х класів розглянули нові нормативні документи, що регламентують роботу початкової школи та навчання другокласників в поточному навчальному році, а саме: чинну редакцію Державного стандарту початкової освіти (Постанова Кабміну 24.07.2019 р. №688), методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу (наказ МОН України 28.08.2019 р.). Обговорили Положення про сертифікацію педагогічних працівників та започаткували районний майданчик самоосвіти "Готуємося до сертифікації".

В рамках засідання було проведено педагогічний тренінг "Технології розвитку критичного мислення в Новій українській школі. Системи DAILY 5, DAILY 3 на уроках української мови та математики" (https://rmk1-4.blogspot.com/p/blog-page.html).

27 вересня вчителів 1-х класів 2019-2020 н. р. ознайомилися з нормативною базою організації навчання учнів 1-х класів Нової української школи:

•  нова чинна редакція Державного стандарту початкової освіти (Постанова Кабміну 24.07.2019 р. № 688), базові навчальні плани початкової освіти, освітні галузі за новим Стандартом, наскрізні вміння та ключові компетентності, визначені новим державним стандартом початкової освіти;
  • наказ МОН України 20.08.2018 р. № 924 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі";
  • лист - роз'яснення щодо формувального оцінювання учнів 1 класу;
  • наказ МОН України 07.12.2018 р. № 1362 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи".

Також присутні педагоги стали учасниками заняття з елементами тренінгу "Нова українська школа: оцінювання по-новому"  (https://rmk1-4.blogspot.com/p/blog-page.html), визначили основні напрямки роботи на поточний навчальний рік.