ВІТАЄМО!

25-27 лютого 2020 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проходив другий (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Хустський район представляли Неля Рогач, учитель історії Заломської ЗОШ І-ІІ ст., Марина Калин,  вчитель образотворчого мистецтва Монастирецького НВК, та Наталія Химишинець,  вчитель хімії  Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ освіти Хустської РДА, районний методичний кабінет,  методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу щиро вітає Марину Калин, вчителя образотворчого мистецтва Монастирецького НВК, яка  ввійшла у п’ятірку кращих педагогів області у номінації «Образотворче мистецтво», посівши 4 –те місце.

Шановна Марино Василівно! Ми щиро раді Вашим успіхам та бажаємо творчого злету, натхнення, впевненості, витримки, міцного здоров'я. Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними усмішками Ваших вихованців.

О.Андьол, методист РМК