web1  Шановні педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти! Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Наступність освітньої моделі – умова успішної підготовки дошкільників до навчання в школі», який відбудеться 10.06.2020 об 11.00 год.

Вебінар організовано кабінетом методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Спікер вебінару – Гавриш Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г.Сковороди, голова науково-методичної комісії з дошкільної освіти МОН України, член Науково-методичної ради з дошкільної освіти МОН України.

Наталія Василівна представить авторську модель педагогічної роботи на інтеграційних засадах та надасть рекомендації щодо забезпечення наступності організації освітньої діяльності між дошкільною та початковою освітою. Категорія учасників: вихователі ЗДО, вихователі-методисти ЗДО, учителі початкових класів ЗЗСО.
Вебінар відбуватиметься з використанням додатку ZOOM. РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ!
Зареєстрованим учасникам за 30 хвилин до початку роботи вебінару буде надіслано код доступу.