Дистанційне навчання у гуртках науково-технічного напрямку ХРЦНТТУМ Хустської РДА

Вітання усім активним шанувальникам дитячої творчості! ХРЦНТТУМ Хустської РДА має за честь представити вашій увазі наших талановитих гуртківців-технічників!

Для нашої позашкільної установи – учні загальноосвітніх закладів Хустського району – найбільший скарб, а керівники гуртків – майстерні умільці, що розвивають у своїх вихованців любов до ремесла, яке викладають. Сьогодні особливу увагу хочеться приділити керівникам  гуртків науково-технічного напряму ХРЦНТТУМ Хустської РДА – Довганичу Юрію Васильовичу (кер. гуртків: «Машинобудування», «Робототехніка», «Авіа- та ракетобудування» на базі Копашнівської ЗОШ
 І-ІІІ ст.) та Ком'яті Віктору Юрійовичу (кер. гуртків: «Технік Юніор-дослідник», «Науково-технічна творчість та винахідництво», «Екологічно-безпечні технології» на базі Кривського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»). На них тримається технічна творчість, а їх вихованці постійно займають призові місця на обласному та Всеукраїнському етапах виставок-конкурсів «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Керівники активно працюють з гуртківцями та залучають їх до масових заходів, які організовуються ХРЦНТТУМ Хустської РДА протягом навчального року.

Карантин ніяким чином не вплинув на процес навчання учнів. Гуртківці успішно виконують свої завдання у домашніх умовах, або, заздалегідь, домовляються з керівником та займаються у  майстернях з дотриманням вимог карантину. Спілкуються та навчаються, отримуючи вказівки керівника, за допомогою viber, telegram.

Завдяки своєму професіоналізму та якісному викладанню, керівники мають активних вихованців, які розвиваються і щорічно досягають перемог у конкурсах та змаганнях з технічної творчості, а це неабиякий показник їх результативності та продуктивності. Радує те, що їх учнями є здебільшого хлопці та дівчата, які вміло розвивають у собі навики роботи з інструментами та формують інженерно-технічне мислення, а це згодиться для життя. Тож ми виховуємо майбутніх інженерів, які успішно застосують свій досвід на практиці.

Пишаємося гуртківцями та їх керівниками! Бажаємо успіхів у розробці нових проєктів та втіленні їх в експонатах, оригінальних ідеях, які зроблять важливий внесок у розвиток Хустщини!

Далі буде...

Учні Ком'яті Віктора Юрійовича

Світлина від Станкович Вікторії.

Завантажити відео тут.

Гуртківці Довганича Юрія Васильовича