Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

„Гармонія музики, рухів і слова”

  Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх технологій і, зокрема, мнемотехніки як одного з найефективніших методів засвоєння інформації.

   Дошкільний вік – це період накопичення музичних вражень, інтенсивного розвитку музичного сприймання, емоційної сфери та творчої уяви, уваги, мислення, музичної пам`яті.

          Саме тому  В. Кір’яновою, методистом  РМК, було організовано   семінар музичних керівників ЗДО району на тему  „Мнемотехніка  та музика в житті дитини”, яке відбулося на базі Шаянського НВК. (директор М.Сита).

  У рамках семінару музичний керівник  Баюр М.В. не просто поділились власним досвідом впровадження технології, але й практично продемонструвала це на прикладі заняття в  різновіковій групі „Мнемотехніка та музика”.

  Кір’янова В.Ф., методист  РМК, у своєму виступі – презентації детально зупинилася на використанні наочності, зокрема, мнемоквадратів, мнемодоріжок та мнемотаблиць у роботі з дошкільниками  та наголосила, що мнемотехніка є системою методів і прийомів, які забезпечують успішне запам'ятовування, збереження і відтворення інформації.

  Учасники семінару вкотре переконалися: завдання, які стоять перед сучасним музкерівником, складні й почесні. Їх виконання потребує розуму і снаги, щедрої душі та професійних умінь  відповідно до обраної справи, а головне – любові до дітей.

 М.Паш,  голова м/о музичних керівників« повернутися до списку новин