22 Тематичний тиждень "Транспорт"

Про транспорт діти знають багато, то чи можна їх здивувати?

Нині завдяки транспорту люди не лише швидко долають величезні відстані, а й перевозять вантажі, гасять пожежі, здійснюють наукові дослідження, розважаються тощо.

Як люди почали створювати машини? Мабуть, усе розпочиналося… з колеса. Здається, що може бути простішим за колесо? Але саме його вважають одним із найвидатніших винаходів людства!  Без колеса не поїде більшість транспортних засобів!

Все це та багато іншого взнали учні перших класів району на 22-му тижні навчання Нової української школи.

На протязі тематичного тижня "Транспорт"  малята знову мали можливість побути винахідниками. Серед цікавих проблемних питань, які вирішували першачки, було завдання  винайти новий вид  транспортного засобу. Хто знає, можливо така діяльність стане початком зацікавлення професією?

1-й клас Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Хустської районної державної адміністрації , вчитель Токач Юлія Павлівна.

Вчителі перших класів Хустщини, успішно пройшовши тренінги НУШ, онлайн-навчання, активно впроваджують нові методики та сучасні технології навчання: ранкове коло, читання з другом, читання для себе, робота в групах тощо.

Велятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1-А клас, вчитель Дем'ян Олена Михайлівна.

Заломська ЗОШ І-ІІ ступенів, 1-й клас, вчитель Крьока Марія Іванівна.

Кічерельська ЗОШ І-ІІ ступенів, 1-й клас, вчитель Сухара Марина Василівна.

Сертифікати участі у конкурсі "Соняшник"

Урок розвитку критичного мисленя

...для мами...
Пальчиковий театр

Іду з дитинства до Тараса

Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1-В клас, вчитель Росоха Марія Іванівна.