Майстер-клас від Тетяни Ухіної «Як зберегти рівновагу педагогові у сучасному світі».

Методичний тиждень у Монастирецькому НВК завершився вдало організованим майстер - класом від Тетяни Ухіної "Як вберегти рівновагу вчителеві у сучасному світі".

Послухати й навчитися, взяти щось для себе, відшукати, впровадити, а згодом і застосувати на практиці, - захотілося багатьом освітянам не лише нашого навчального закладу, але й іншим педагогам Хустщини, які відклали всі свої справи суботнього дня і були учасниками даного дійства.
Директорка й засновниця Тренінгового центру СУТО Тетяна Ухіна влучно й цікаво підійшла до розкриття теми тренінгу, протягом якого цікавість перевищувала дане: а що ж буде далі?
Говорили і про нове положення атестації, і як має виглядати справжній сертифікат, і що заважає нам (педагогам) працювати в освіті, і про навички як основну валюту, і як підвищити мотивацію, і про конфліктологію а також великий ряд інших важливих питань.
Особливо багатьох зацікавила тема про НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок), адже нам всім так дуже хочеться, щоб було організовано якісне й безпечне харчування учням у сучасних умовах в закладах освіти.
У часі перебігу тренінгу спливла важлива інформація про співпрацю з однодумцями - як часто потрібно говорити своїм колегам про їх вдалі методи роботи, щоб запалити вогники і не дати їм згаснути, адже емоційний інтелект є важливою складовою у прогресі освітніх змін.
Пані Тетяна вміє майстерно розпалювати вогник в аудиторії - і їй це вдалося! Родзинкою тренінгу став розіграш дуже цікавого записника "Ціледосягач" Олександра Попчука, який отримала щасливиця - Наталія Калинич. Спостерігаючи час від часу за учасниками в залі, - стає зрозуміло: нам потрібні зміни як в освіті, так і в собі, а також в колективах, які складаються з молодих прогресивних педагогів, що прагнуть побудувати свою якісну українську освіту, а ми можемо їм лише допомогти в цьому - додати набутого досвіду та життєвої мудрості.
Велика подяка Тетяні Ухіній, яка свої дописом у мене на стрічці у ФБ ще у грудні порадувала новиною, що їде у наш навчальний заклад, щоб підтримати освітян і дати майстер - клас! Ця зустріч принесла багато вражень, планів, ідей, нової і корисної інформації, а також ще одну сходинку до саморозвитку педагогічної майстерності.
Дякую кожному, хто був присутнім, хто не боявся висловлювати свої думки, хто охоче ставив запитання, (на які хотілося почути відповідь), хто приїхав здалеку, щоб разом вчитися, ділитися, дізнаватися!
Особлива подяка начальнику відділу освіти Калиничу М. М. за підтримку у проведенні подібних заходів, адже протягом останніх днів освітянською нивою Хустщини прокотилася нова хвиля тренінгів та семінарів. Гадаю, що такий формат спілкування та обін досвідом набуде великого значення в педагогічній сфері.
З великою вдячністю адресую нашій директорці Глебі Ларисі Василівні та адміністрації слова подяки за підтримку, допомогу, організацію. Усе відбулося на найвищому рівні, дуже дружньо і злагоджено.
Спасибі велике колегам-однодумцям за пророблену роботу, цінні поради, приділений час! Ви - найкращі!
І на закінчення. Якщо кожен з вас почерпнув для себе бодай хоч щось однюсіньке - малюсіньке - це означає, що всі прикладені зусилля не були даремні!
Тож рухаймось далі впевнено, продуктивно, наполегливо!
P.S. усі світлини з майстер- класу чекайте окремим альбомом.