День безпечного Інтернету

05 лютого 2019 року всі ЗЗСО Хустського району відзначили День безпечного Інтернету та приєднались до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

Всі заклади провели цей день особливо. Сучасна людина, а особливо учень, не уявляє себе сьогодні без спілкування в соціальних мережах, читання новин в Інтернет, пошуку нової інформації, навчання та багато чого іншого. Але мережа має не тільки свої переваги, а й багато недоліків та ризиків, які чатують на користувачів щомиті. Тому День безпечного Інтернету, який відзначають в усьому світі покликаний на те, щоб розповісти учням про загрози та небезпеки, з якими вони можуть стикнутися.

В цей день для учнів було проведено онлайн-уроки на YouTube каналі Спільноти Програми Академії Cisco в Україні, інші відкриті уроки, позакласні заходи, виховні години, бесіди, перегляд відео та мультфільмів, конкурс малюнків, стінгазет, виконання проектів, оформлено інформаційні куточки, проведено заходи в ігровій формі для молодших школярів та ознайомлено з іншими матеріалами щодо безпеки в Інтернеті. Серед цікавих заходів можна відмітити наступні:  анкетування «Учні у віртуальній реальності», «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»,  «Я – за безпечний Інтернет», «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та ін.

Більшістю шкіл було розроблено та забезпечено учнів інформаційно-роз’яснювальними пам'ятками «Безпека дітей в Інтернеті», а батьків та вчителів –  буклетами «Діти та підлітки в онлайні».

Варто відзначити вчителя Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Попович М. Ю., яка на онлайн-платформі «На урок» 7.11. та 13.11. 2018 року разом зі своїми учнями взяла участь у проведенні Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Безпечний інтернет». При цьому кожен учень отримав відповідний диплом або сертифікат учасника, плакат-пам’ятку «Безпечний інтернет». Вчителя нагороджено іменною подякою за підготовку до проведення конкурсу.

Пам’ятаймо, що потрібно завжди піклуватися про свою безпеку в Інтернеті!