«ЩАСТЯ – ЯК БДЖОЛИНИЙ МЕД, ЯКИЙ МІСТИТЬ БАГАТО СКЛАДОВИХ», – ЗАКАРПАТСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК МИРОСЛАВ ДОЧИНЕЦЬ СПІЛКУВАВСЯ З ОСВІТЯНАМИ ХУСТЩИНИ

«Літературна кав’ярня» на базі Боронявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сьогодні пригощала вчителів української мови та літератури Хустського району по-особливому, адже у навчальний заклад завітав особливий гість – письменник Мирослав Дочинець, твори якого стали справжніми шедеврами.

Під час зустрічі учні Боронявської ЗОШ І-ІІІ ступенів відображали на сцені уривки зі збірок письменника «Многії літа. Благії літа», «Єдин», «Криничар», також приготували презентацію про життя та творчість Мирослава Дочинця, яка приємно зворушила всіх присутніх.

Спілкуючись з філологами Хустського району, письменник відзначив, що слово має особливу енергетику. «Книга, – як вважає Мирослав Дочинець, – це розмова з Богом. Не настільки ми читаємо книгу, як вона нас зчитує». Митець наголосив на тому,  що споконвіків українська література відзначалася своєю ліричністю, де є багато смутку і дуже мало слів… Письменник же вважає навпаки: від прочитання книг людина повинна отримувати задоволення і бути щасливою, а «щастя, – як вважає літератор, – як бджолиний мед, який містить багато різних складових…

Звертаючись до молоді, Мирослав Дочинець відзначив, що не потрібно підтримувати хибних думок, які хтось нав’язує. Треба мати свою думку. Ламати ту систему, яка зараз панує в державі і прагнути до змін на краще.