ІІ (районний) тур ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

"Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови..." , як стверджував М.Т.Рильський.

ІІ (районний) тур ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся у Нанківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Завдання для учнів 3-11-х класів розроблено Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. А це творча робота та завдання з орфографії, фразеології, синтаксису, стилістики, морфології.
Бажаємо всім учасникам творчих звершень та здобутків.