„Хай щастю дитини не буде кінця!”

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується уже сьогодні.

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято  –  нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства,  від експлуатації дитячої праці  як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

1 червня 2018 року Будинок культури смт. Вишково  гостинно відчинив двері своєї затишної зали для дітей з усіх куточків Хустшини. Ініціатором відзначення у районі Дня захисту дітей цьогоріч був Павло Павлович Русин, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА. „Хай щастю дитини не буде кінця!” - таку назву мало районне свято,  організоване та   проведене Ольгою Капцош, головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту ХРДА, Вікторією Кір’яновою та Оленою Андьол, методистами РМК.

Усіх присутніх зі святом привітали Михайло Попович, заступник голови Хустської РДА; Павло Русин, начальник відділу освіти, молоді та спорту ХРДА,  та Ярослав Гайович, Вишківський селищний голова.

Зі святковою концертною програмою виступили вихованці закладів  дошкільної освіти та учні загальноосвітніх шкіл району. Вони подарували всім хороший настрій та неймовірне задоволення.

Друга частина свята пройшла за участю „клоунів”, роль яких виконали вихователі Стеблівського ДНЗ. Вони запросили учасників  до уявної подорожі у Країну Розваг, де діти змогли погратися, потанцювати, показати свої здібності у роботі з кінетичним піском, лего, кольоровими крейдами та олівцями, створивши композиції на тему „Край, в якому я  живу”.

У рамках свята діти  стали учасниками боді-арту „Я люблю свою країну – Україну”. Приємним сюрпризом для всіх учасників були подарунки від спонсорів та запуск у небо різнокольорових кульок як символ щастя, миру і добра на всій планеті.

Хочеться висловити щиру вдячність усім тим, хто був причетний до організації цього прекрасного дійства, його спонсорам (В. Дулкаю, депутату районної ради; Я. Гайовичу, голові смт. Вишково), усім благодійникам. Дякуємо також педагогічним колективам ДНЗ: Вишківського (завідувач М.Маркуш), Горінчівського  (завідувач О.Біляк), Стеблівського  (завідувач В.Орос), Березівського (завідувач О.Фізер), Крайниківського (завідувач А.Кемінь) та Велятинського (завідувач О.Тудовші) за допомогу в організації свята.

Тож усім дітям району бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, сяючих усмішок, розуміння з боку батьків, педагогів, громадськості та мирного неба! Хай здійсняться всі ваші мрії і сподівання!

Л.Цьока, методист Стеблівського ДНЗ