Навчаємось і спілкуємось дистанційно

Ніщо так не змінює життя людини і не змушує її вийти за межі власної зони комфорту, як стресовий момент, форс-мажорні обставини чи життєво необхідна потреба реагувати миттєво і діяти цілеспрямовано. Теперішня ситуація з пандемією, в якій опинилося людство, ламає стереотипи і народжує інші форми спілкування, донесення інформації, отримання інформації та вміння нею скористатися.

Не стоять осторонь новацій і педагоги та гуртківці ХРЦНТТУМ Хустської РДА (в.о. директора Булак Л.М.). Протягом карантину, що триває уже більше місяця, педагоги-позашкільники разом із гуртківцями опанували нові технології навчання, вироблення практичних навичок, вдосконалення прийомів і методів гурткової роботи.

Не бути в школі – не означає не вчитися. Не сидіти за партою на занятті гуртка – не означає не знати створити виріб чи експонат, коли на екрані ґаджета досконалу техніку виконання демонструє педагог, керівник гуртка. Такими є справжні професіонали своєї справи – керівники гуртків нашого позашкільного закладу, які активно співпрацюють зі своїми вихованцями за допомогою ІТ-технологій.

Неабияку активність проявили педагоги закладу позашкільної освіти, дистанційно долучивши своїх вихованців до участі у районному етапі обласного конкурсу творчих робіт до Дня матері. Активними учасниками конкурсу стали юні літератори - МАНівці з Рокосова, чому посприяла їх керівник Булак Людмила Михайлівна. Не залишилися осторонь і юні майстри пензля із Залома та Липовця, малюнки яких Ганна Іванівна Ожоганич та Ольга Василівна Головка організували дистанційно для участі у конкурсі.

Такими насиченими і сповненими творчих пошуковувань є карантинні будні педагогів та вихованців Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Здавалося б, карантин віддаляє і роз’єднує. Ні, навпаки – він зближує і з’єднує: однодумців та опонентів, ровесників та людей різного віку чи, навіть, різних епох, керівників та підлеглих, дорослих і малих, друзів давніх і друзів новофейсбучних. І згуртованість ця має єдину мету – вистояти проти ворога, такого невидимого, але такого відчутного, незримого, але підступного. На ворога потрібно іти гуртом. Тому і гуртуються гуртківці та педагоги Хустщини, тримаючи карантинну дистанцію та оберігаючи здоров’я, сім’ю, родину і колег. Гуртуймося! Усе буде Україна!