У навчальних закладах Хустського району відбулися фінальні змагання з футболу «Шкіряний м’яч»

З метою поліпшення організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи у навчальних закладах району, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення учнівської молоді до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу серед школярів  2 – 4  жовтня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Хустської РДА спільно з районною федерацією футболу Хустщини на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. організовано та проведено районні змагання з футболу серед юнаків на призи клубу «Шкіряний м’яч». Директорами  шкіл надано належну матеріальну базу для проведення змагань.

Ігри між командами закладів освіти Хустського району завершилися з такими результатами:

Молодша група – 2008 р.н.

І місце – Копашнівська ЗОШ І-Ш ст. (тренер Хмара Ю.М.);

ІІ місце – Вишківська ЗОШ І-Ш ст. №1 (тренер Попович М. М.);

ІІІ місце – Рокосівська ЗОШ І-Ш ст. (тренер Бора Р.Т.).

Середня група 2007 – р.н.

І місце – Копашнівська ЗОШ І-Ш ст. (тренер Хмара Ю.М.);

ІІ місце – Вишківська ЗОШ І-Ш ст. №1 (тренер  Попович М.М.);

ІІІ місце – Драгівська ЗОШ І-Ш ст. №1 (тренер Кодря П.І.).

Старша група 2006 – р.н.

І місце – Рокосівська ЗОШ І-Ш ст. (тренер Бора Р.Т.);

ІІ місце – Крайниківська ЗОШ І-ІІ ст. (тренер Лукач В.В.);

ІІІ місце – Драгівська ЗОШ І-Ш ст. №1 (тренер Кодря П.І.).

Кращі команди трьох вікових груп нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА. Голова районної федерації футболу Хустщини В. Ізай  вручив шкіряні м`ячі командам-переможцям, які візьмуть участь в обласних змаганнях.