20 Тематичний тиждень "Спорт"

Педагоги мали змогу розповісти малятам про красу руху, порядність, толерантність і чесність під час спортивних змагань, про правила чесної гри, правила безпеки під час катання з гірки, на ковзанці тощо.

Мета тижня — підвищити інтерес до зимових і літніх видів спорту й залучити дітей до активного способу життя.

Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. 1-ші класи, вчителі Дем'ян Олена Михайлівна та Моньош Світлана Юріївна

Учителі нашого району дали своїм учням можливість зануритися у світ зимових видів спорту. Прогулянки на свіжому повітрі, веселі змагання, радість перемоги.

Наші першачки дізналися про важливість прогулянок на свіжому повітрі, постійного підтримування фізичної форми, а також про захопливі ігри й розваги, які нині стали видами спорту. Про спортсменів та їхню нелегку працю, про притаманні їм риси характеру, особливості різних видів спорту. Як ми можемо випробувати себе в різних видах спорту і що для цього потрібно.

Учні 1-А класу Ізянської ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом тижня вчилися спостерігати за об'єктами навколишнього світу за допомогою органів чуття. Проводили дослід із проростання насіння квасолі, кукурудзи та огірків. Щодня спостерігали за насінинами і робили записи. Дуже жваво першокласники обговорювали і висвітлювали тему "Спорт". Пригадали, чому варто займатися рухливими іграми на свіжому повітрі і чому треба дотримуватись правил гри. Діти ознайомилися з літніми та зимовими видами спорту, Олімпійськими іграми, відомими українськими спортсменами. Дізналися, які риси характеру розвиває спорт, складали пазли, розгадували ребуси, вправлялися у спортивних вправах. Колективно виготовили лепбук.