Заходи в гуртках ХРЦНТТУМ Хустської РДА з нагоди Дня захисника України

У День захисника України, День українського козацтва висловлюємо вдячність та повагу всім, хто віддав життя за Батьківщину і хто своїм безприкладним героїзмом відстояв право нашого народу на свободу і можливість бути господарем на рідній землі і обирати свою долю, хто зараз стоїть на рубежах нашої країни і захищає нашу державність і гордо називатися народом України.

Особливі слова подяки – нашим ветеранам: бережіть себе та близьких. Спасибі вам за мужність і силу духу! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, щастя, радості і миру!

Відповідно до листів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 06.10.2020 р. № 01-15/2338, відділу освіти Хустської РДА від 06.10.2020 р. № 02-1039 у гуртках ХРЦНТТУМ Хустської РДА до Дня захисника України проведено змістовні виховні години, тематичні круглі столи, цікаві бесіди, захоплюючі вікторини, інтригуючі екскурсії та інші заходи національно-патріотичного спрямування.

Найактивнішими стали гуртківці з Ізи (кер. Козир М.Ю., Сабов Н.В.), Боронява (кер. Чолан В.Ю.), Горінчева (кер. Федько М.М.), Залома (кер. Ожоганич Г.І.), Копашнева (кер. Кострець С.П., Довганич Ю.В., Величко А.С.), Криви (кер. Ком’яті В.Ю.), Липовця (кер. Головка), Монастирця (кер. Яцьканич О.І.), Нанкова (кер. Мацканюк О.М.), Нижнього Селища (кер. Єрем О.В.), Рокосова та Олександрівки (кер. Іванова Т.Ю.).

Не оминув своєю увагою це шановане свято і клуб «Ерудит». Питання вівторкової гри команд сектору «С» (ведучий – Ігнатко В.М.), повернули учасників у героїчне минуле українського козацтва.

Честь вам, колеги-позашкільники, що власним прикладом та ініціативою спонукаєте підростаючу молодь шанувати і пам’ятати свою історію, її славну минувшину. Нехай завжди буде над вами Покрова Пресвятої Богородиці, чиїм празником шануватимемо завтрашній день.

Бережімо свою Україну, мову її калиново-солов’їну, традиції вишиванково-писанкові, історію її буремно-звитяжну і волю її незламно-соняшникову. Будьмо гідні життя і подвигу наших славних пращурів,

«…бо кості перевернуться в гробницях

гірких і гордих прадідів моїх!»        /Л.Костенко/