Всеукраїнський семінар-тренінг «Український кордон – 2019»

Виховання дітей як справжніх патріотів своєї країни, профорієнтація молоді, навченість  молодих людей захищати свою країну – завдання, які займають провідне місце в роботі педагогів освітніх закладів Хустського району.

З цією метою вчителі предмету «Захист Вітчизи» Вишківської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 та Яблунівської ЗОШ І – ІІІ ст. (Тіберій Елемирович Сейпі та Діана Василівна Мацола) стали учасниками заходів міста Ізмаїл, спрямованих на підготовку громадських  активістів, які залучатимуться до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Протягом трьох днів в ході семінару-тренінгу здійснювалися підготовка тренерів-вихователів та згуртування їх на засадах національних цінностей.

«Джура-Прикордонник – 2019» відбудеться у третій декаді червня цього року на базі Ізмаїльського прикордонного загону та Навчального центру морської охорони, де зберуться представники всіх районів і областей України, зокрема команда учнів з Хустського району. Даний етап гри може стати  наймасштабнішим за всю історію її існування.