Професійна майстерність учителя у форматі нового мислення

Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий взаємозв’язок між інтелектуальним життям особистості й проявом її сил в активній діяльності.

В.Сухомлинський.

Під таким епіграфом пройшло засідання творчої групи вчителів української мови та літератури, на яке зібралися незвичайно позитивні колеги Хустського району. Вчителі ознайомилися з планом роботи творчої групи в період адаптивного карантину та з професійною майстерністю вчителя у форматі нового мислення. Розглянули чотиривимірну модель освіти, яка має чотири виміри навчання

• учитися знати (пізнавати, вчитися);

• учитися застосовувати знання (діяти);

• учитися бути (жити у злагоді з собою);

• учитися жити разом (жити у мирі та злагоді з іншими).

Методист РМК Подолей Н.М провела інтерактивні ігри з вчителями: «Скринька бажань», «Що собі подарувати», «Кошик порад»

Кожна така зустріч залишає приємні спогади про спілкування і переростає в справжнє джерело творчості.