"Педагогічна свобода: інтелект – конструктив – діти"

Нинішнє і прийдешнє покоління, що навчається, потребує в більшості тих педагогів, які можуть допомогти обрати шлях та обґрунтовано порадити, як себе реалізувати в житті. Тому й виникає необхідність специфікації педагогічної діяльності.

Саме тому прийшов час нових педагогічних професій, таких як: тьютори, едвайсери, коучі, фасилітатори, ментори.

Вони вже приходять в педагогічну практику українських навчальних закладів, адаптуючись із зарубіжних педагогічних методик.

Творча група вчителів української мови та літератури Хустського району разом з методистом РМК Подолей Н.М. спробувала розібратись, які завдання повинні виконувати ці педагоги.

Та все ж, ким би ви не були і під які критерії в своїй роботі не підпадали, завжди продовжуйте разом зі своїми учнями навчатись новому. З прийдешніми святами всіх.

Голова ТГ

вчителів української мови та літератури

Гайович М.