Відбулося засідання заступників директорів з виховної роботи

Останні дні місяця лютого зігрівають нас теплим сонечком і передчуттям весни. У таку погожу днину в нашу школу завітала творча группа заступників директорів шкіл району з виховної роботи, яку очолила головний спеціаліст відділу освіти Хустської РДА – Любов Дмитрівна Антал.

Мета приїзду – надання методичної допомоги, зокрема, правильного ведення і вчасного реагування на всі освітні документи, яких чимало в роботі школи, молодим заступникам, чий стаж роботи на посаді - не більше трьох років. Бажані гості ознайомилися з виховною роботою колективу нашої школи, яку у своїх презентаціях представили директор школи - М.М. Грицик та ЗДВР – М.І. Максим. Основна увага презентації Марини Максим булла спрямована на національно-патріотичне виховання учнів школи, що так важливо в сучасному світі. Творча группа досвідчених керівників щедро поділилась своїм досвідом, підказками, які так потрібні в нашій щоденній роботі.
Дирекція школи щиро вдячна за творчу співпрацю, методичні рекомендації, які будуть використовуватись в освітньому процесі нашої школи.