20 лютого 2019 року відбувся семінар - практикум учителів трудового навчання "Формування міжпредметних компетентностей в контексті роботи з обдарованими дітьми

20 лютого 2019 року на базі ХРЦНТТУМ зустрілися вчителі трудового навчання району у рамках роботи семінару-практикуму " Формування міжпредметних компетентностей в контексті роботи з обдарованими дітьми". Всі учасники мали змогу обмінятись ідеями щодо ефективної організації освітнього середовища. Досвідом роботи поділились Біляк Марія Юріївна , вчитель Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Липчей Олена Юріївна, вчитель Липчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. До роботи у семінарі долучилися також Кавка Марина Іванівна та Ігнатко Оксана Василівна, вчителі спецпредметів Горінчівського МНВК, які презентували родзинки педагогічних напрацювань. Цікавий майстер клас "Від серця до серця" провела Серкез Наталія Василівна, вчитель Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Інтеграцію природничих наук і трудового навчання продемонструвала у форматі навчального тренінгу Тегза Марина Василівна , вчитель біології та трудового навчання Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка акцентувала увагу на здоров'язбережувальних технологіях. Підсумком тренінгу став майстер клас "Вітамінний букет", під час якого педагоги виготовили смачні вітамінні букети з фруктів. Віра Браїла, методист РМК, підводячи підсумки семінару-практикуму, наголосила на актуальних аспектах інтеграції навчальних дисциплін у закладах освіти та формуванні міжпредметних компетентностей учнів.